״עוד חלומותיים״

המוזיקה העדינה והרכה באלבומן החדש של גוטליב ופורט, יוצרת מרחב משותף שבין עולם המבוגרים לעולם הילדים. היא פותחת את הדימיון ומאפשרת לכם, המבוגרים, להתמסר שוב לנקודת מבט ילדית ותמה על העולם, ובמקביל חושפת את הילדים לאילתור מוסיקלי, ולשירי משוררים מורכבים. 

לאחר שנים רבות של עשייה מוזיקלית משותפת בארץ ובחו״ל, חוגגות איילת וענת את צאת אלבומן החדש בסיבוב הופעות בישראל. כמוסיקאיות ג׳אז ששיתפו פעולה עם גדולי המוסיקאים כמו המתופף פול מושן והמלחין ג׳ון זורן, השתיים מתקשרות זו עם זו בשפת האילתור ובונות יחד עולם צלילי עשיר. באלבום שזורים קטעי פסנתר סולו לצד יצירה לקול עם אפקטים. טקסטים של ביאליק, פניה ברגשטיין וסמיח אל קאסם, לצד שיר בלדינו וערבית וכן שיר המבוסס על “תפילת שמע” על המיטה.

העבודה בדואו היא אינטימית וחשופה. ניתן לשמוע את רגלה של ענת מתרוממת מן הפדל, ואת נשימתה של איילת בין משפט למשפט. זו עשיה המשולה לעבודת אמן אשר נגיעות מכחולו מורגשות והופכות לחלק מן העולם האסתטי של היצירה. על כן, בחרו איילת וענת להזמין  כשותפים ליצירה את המאייר הניו-יורקי דיויד סומאן (אשר ספריו מופיעים דרך קבע ב Best Seller List של ה NYTimes) ואת האנימטורית הויאטנמית נאט טרואונג (אשר עובדת בטכניקות אנימציה קלאסיות), ליצור את העולם הויזואלי של האלבום, יחד עם המעצב הגראפי דן לוי. עבודותיו של סומאן בצבעי מים עדינים ילוו את האלבום אשר יצא בפורמאט דיגיטלי בבנדקמפ. בכדי לתת מקום של כבוד לאיורים המיוחדים, איילת וענת מוציאות מהדורה מוגבלת מאד (250 עותקים בלבד, ממוספרים) של דיסקים מודפסים, בעטיפה מנייר ממוחזר. המהדורה המוגבלת לא תמכר בחנויות, אלא רק בהופעות עצמן וישירות מן המוסיקאיות (למשל באתר הזה ממש!)

להזמנת האלבום הדיגיטלי